Rejestracja
rejestracja@omegamc.pl

Urolog

lek. med. Maciej Kwiatkowski

w trakcie specjalizacji z urologii

wtorek 15.00 - 19.00

 

Lekarz Urolog w centrum medycznym OMEGA Medical Clinics zapewnia pacjentom kompleksową diagnostykę oraz leczenie wszystkich chorób układu moczowo-płciowego. Począwszy od stanów zapalnych i infekcji, przez nietrzymanie moczu, po impotencję oraz nowotwory. Do lekarza tej specjalności mogą zgłaszać się kobiety i mężczyźni. Najczęściej jednak pacjentami są mężczyźni, bo w ich przypadku układ moczowy pokrywa się częściowo z układem płciowym, co sprawia, że urolodzy leczą też np. impotencję. Do zakresu ich działań należy także leczenie pęcherza, nadnerczy, moczowodów oraz chorób nerek.

 

Jak przygotować się do wizyty u urologa :

 

Dla wielu pacjentów jest to wizyta stresująca i w związku z tym zapominają o tym, by odpowiednio się do niej przygotować. A jest to niezbędne do postawienia trafnej diagnozy, która pozwoli zacząć szybkie i przede wszystkim skuteczne leczenie. Należy zabrać ze sobą wyniki badań: moczu, krwi, wykonane USG, ale także pamiętać jakie leki były ostatnio stosowane i w jaki sposób objawia się choroba.  Wiele cennych informacji lekarz może bowiem uzyskać wyłącznie od pacjenta. W niektórych przypadkach niezbędne będą nawet notatki, które pozwolą stwierdzić, jak często dochodzi do zaburzeń. Im więcej informacji uda się zgromadzić, tym łatwiej będzie dobrać odpowiednią terapię.

 

Z jakimi problemami można zgłosić się do urologa?

 

Do lekarza tej specjalności należy zgłosić się w przypadku nietrzymania moczu, ale także wtedy, gdy jego oddawanie jest bolesne. Należy też obserwować zmiany jego koloru i zawartości. Jeśli w moczu regularnie zaczyna pojawiać się krew, ropa, piana, albo zmieni się jego kolor, także warto odwiedzić urologa. Istotne są także zaburzenia w częstotliwości jego oddawania, a także uczucie parcia na pęcherz i nie wynikające z niego oddawanie moczu. Niepokojącym sygnałem powinny być też wszystkie bóle i obrzęki jąder oraz prącia.

 

Naszym pacjentom zapewniamy dostęp do kompleksowej diagnostyki w postaci:Powrót

Kontakt

Dane kontaktowe:

ul. ks. Zygmunta Trybowskiego 14, 
85-796 Bydgoszcz
Pon.-Pt. 8:00 - 18:00
biuro@omegamc.pl

Dane firmy:

OMEGA Medical Clinics sp. z o.o.
NIP: 554-293-47-53
REGON: 363564224
KRS: 0000598541


Nr konta(mBank):
70 1140 2004 0000 3902 7614 2821

Jak dojechać?

Wyświetl większą mapę na stronie!