PRACUJ Z
NAJLEPSZYMI

omega medical clinics
Omega Medical Clinics zaprasza do współpracy lekarzy wszystkich specjalizacji. Jako placówka stawiająca na innowacyjność i doskonałość medyczną, oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, nowoczesne wyposażenie oraz wsparcie w rozwoju zawodowym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w środowisku, które promuje doskonałość, współpracę i opiekę skoncentrowaną na pacjencie.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Lekarz Medycyny Estetycznej

Umowa
cywilno-prawna
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie medycznej
Szkolenia i wsparcie merytoryczne
Pracę na najwyższej jakości aparaturze medycznej
Wysoki standard organizacji pracy

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie specjalistycznych usług z zakresu medycyny estetycznej – Wykonywanie zabiegów mających na celu poprawę estetyki i samopoczucia pacjentów, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i metod.
  • Konsultacje i indywidualne podejście do pacjenta – Dokładne analizowanie potrzeb i oczekiwań pacjentów, oraz tworzenie spersonalizowanych planów leczenia.
  • Przeprowadzanie zabiegów estetycznych – Realizacja szerokiej gamy procedur takich jak wypełnianie zmarszczek, zabiegi na skórę, modelowanie sylwetki i inne niechirurgiczne metody odmładzania.
  • Monitorowanie postępów i efektów zabiegów – Ocenianie i dokumentowanie rezultatów zabiegów, oraz dostosowywanie planów leczenia dla optymalnych wyników.
  • Edukacja pacjentów – Informowanie pacjentów o dostępnych procedurach, potencjalnych ryzykach i oczekiwanych efektach.
  • Utrzymanie standardów higienicznych i bezpieczeństwa – Zapewnienie, że wszystkie zabiegi są wykonywane w sterylnych warunkach, zgodnie z protokołami medycznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne z certyfikatem w dziedzinie medycyny estetycznej – Poszukujemy lekarzy z doświadczeniem i specjalistycznym szkoleniem w medycynie estetycznej.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne – Poszukujemy osób z doskonałym podejściem do pacjenta i zdolnością do budowania zaufania.
  • Znajomość najnowszych trendów i technik w medycynie estetycznej – Wymagana aktualna wiedza o metodach poprawy urody.
  • Umiejętność pracy w zespole – Cenimy kandydatów zdolnych do współpracy z innymi specjalistami i personalem.

CV nie jest wymagane.

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Omega Medical Clinics Sp. z o.o. ul. Ks. Zygmunta Trybowskiego 14, 85‑796 Bydgoszcz, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@omegamc.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administrator danychOmega Medical Clinics Sp. z o.o.
ul. Ks. Zygmunta Trybowskiego 14, 85-796 Bydgoszcz
Cele przetwarzaniaProwadzenie rekrutacji na stanowiska wskazane w ogłoszeniach rekrutacyjnych oraz rekrutacje przyszłe, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji
Podstawy prawne
przetwarzania
Obowiązek prawny wynikający z kodeksu pracy/ Twoja zgoda / prawnie uzasadniony interes
Źródła danych
i uzyskiwane danea
Dane otrzymane od Ciebie

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Omega Medical Clinics Sp. z o.o. ul. Ks. Zygmunta Trybowskiego 14, 85-796 Bydgoszcz: omegamc.pl/ochrona-danych