...

PRACUJ Z 
NAJLEPSZYMI

omega medical clinics
Omega Medical Clinics zaprasza do współpracy lekarzy wszystkich specjalizacji. Jako placówka stawiająca na innowacyjność i doskonałość medyczną, oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, nowoczesne wyposażenie oraz wsparcie w rozwoju zawodowym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w środowisku, które promuje doskonałość, współpracę i opiekę skoncentrowaną na pacjencie.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Lekarz okulista

Umowa
cywilno-prawna
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie medycznej
Szkolenia i wsparcie merytoryczne
Pracę na najwyższej jakości aparaturze medycznej
Wysoki standard organizacji pracy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej opieki okulistycznej – Nasze kliniki  poszukują doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie zaburzeń wzroku.
  • Wykonywanie badań wzroku – Stosowanie najnowszych technologii w diagnostyce wad wzroku, chorób oczu i śledzenia postępu leczenia..
  • Doradztwo w zakresie ochrony wzroku – Udzielanie porad dotyczących profilaktyki zaburzeń wzroku i promowanie zdrowego stylu życia dla oczu.
  • Współpraca z innymi specjalistami – Praca w zespole medycznym w celu zapewnienia interdyscyplinarnej opieki pacjentom.
  • Zarządzanie dokumentacją medyczną – Prowadzenie dokładnych zapisów w historii medycznej pacjentów zgodnie z przepisami prawa.

Wymagania:

  • Specjalizacja w okulistyce – Poszukujemy lekarzy z tytułem specjalisty w okulistyce lub w trakcie specjalizacji.
  • Ważne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy okulistycznej – Minimum 2 lata doświadczenia w praktyce okulistycznej, co gwarantuje najwyższą jakość usług.
  • Umiejętności interpersonalne – Szukamy osób z wysokimi umiejętnościami komunikacji, które potrafią nawiązać dobre relacje z pacjentami i współpracownikami.
  • Umiejętność pracy w zespole – Jesteśmy zainteresowani lekarzami, którzy są skuteczni w pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

CV nie jest wymagane.

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Omega Medical Clinics Sp. z o.o. ul. Ks. Zygmunta Trybowskiego 14, 85‑796 Bydgoszcz, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@omegamc.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administrator danychOmega Medical Clinics Sp. z o.o.
ul. Ks. Zygmunta Trybowskiego 14, 85-796 Bydgoszcz
Cele przetwarzaniaProwadzenie rekrutacji na stanowiska wskazane w ogłoszeniach rekrutacyjnych oraz rekrutacje przyszłe, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji
Podstawy prawne
przetwarzania
Obowiązek prawny wynikający z kodeksu pracy/ Twoja zgoda / prawnie uzasadniony interes
Źródła danych
i uzyskiwane danea
Dane otrzymane od Ciebie

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Omega Medical Clinics Sp. z o.o. ul. Ks. Zygmunta Trybowskiego 14, 85-796 Bydgoszcz: omegamc.pl/ochrona-danych

Formularz Aplikacyjny

Lekarz okulista

omega medical clinics
Dane Personalne

Załącz CV (nieobowiązkowe)