Rejestracja BYDGOSZCZ

Kolposkopia Bydgoszcz

Kolposkopia w Bydgoszczy w Centrum medycznym Omega Medical Clinics przeprowadzana jest przez wykwalifikowanego specjalistę ginekologii i położnictwa. Badanie trwa maksymalnie kilkanaście minut, a lekarz stara się rozwiać wszelkie wątpliwości Pacjentki i zadbać o jej komfort. Pobierane są wyskrobiny z szyjki macicy do weryfikacji hist-pat. W przypadku wykrycia nieprawidłowości pobierane są tkanki do badania histopatologicznego. Specjalista dokładnie omawia wykryte nieprawidłowości oraz zalecenia, co do dalszych kroków postępowania

    1. Ginekolog
    2. Endokrynolog
    3. Ginekologia Estetyczna

Kolposkopia BYDGOSZCZ

ZAUFAJ SPECJALISTOM Z OMEGA MEDICAL CLINICS

Zespół OMEGA Medical Clinics tworzą wyłącznie najwyższej klasy lekarze, wybitni specjaliści w różnych dziedzinach medycyny. Naszą misją jest zapewnienie każdemu pacjentowi dostępu do najskuteczniejszych metod diagnostycznych i leczniczych w swoim miejscu zamieszkania.

Naszym głównym celem podczas kolposkopii jest zapewnienie Pacjentkom profesjonalnej opieki. Nasz wykwalifikowany specjalista ginekologii przeprowadza badanie w sposób dokładny i delikatny, starając się zminimalizować wszelkie dolegliwości czy dyskomfort. Badanie trwa krótko, zazwyczaj kilkanaście minut, ale jego znaczenie dla zdrowia jest ogromne.

Podczas kolposkopii pobierane są próbki tkanek z szyjki macicy, które są później analizowane w laboratorium histopatologicznym. To pozwala nam na dokładne zrozumienie stanu zdrowia Pacjentki i wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowości, nasz specjalista omawia je z Pacjentką w zrozumiały sposób i przedstawia zalecenia dotyczące dalszego postępowania.

Zapraszamy do odwiedzin w naszej klinice. Zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów są dla nas niezmiennie najważniejsze.

zabiegi