...

USG ciąży Bydgoszcz

Ciąża to szczególny okres w życiu kobiety, w trakcie którego troska o zdrowie nienarodzonego dziecka stoi zawsze na pierwszym miejscu. Szereg typowych dla ciąży dolegliwości może jednak przyszłe mamy poważnie niepokoić. W jaki sposób zatem kobieta może upewnić się, że jej dziecko rozwija się prawidłowo i jest ona biologiczne gotowa do porodu? Nieocenionym źródłem wiedzy dla ginekologa są badania ultrasonograficzne. Badania USG w ciąży przeprowadzane w Bydgoszczy w placówce OMEGA Medical Clinics przez doświadczonego lekarza pozwalają skutecznie monitorować przebieg ciąży, w porę wykryć ewentualne nieprawidłowości i odpowiednio przygotować pacjentkę do porodu.

    1. Ginekolog
    2. Endokrynolog
    3. Ginekologia Estetyczna

    1. Ginekolog

Badanie USG w ciąży w Bydgoszczy w OMEGA Medical Clinics to rodzaj diagnostyki obrazowej, dzięki któremu możliwa staje się precyzyjna ocena wieku ciąży oraz właściwości anatomicznych płodu. Badanie USG opiera się na wykorzystaniu emitowanych przez aparat USG fal ultradźwiękowych, które odbijają się od tkanek płodu i, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu obrazowania, umożliwiają uzyskanie czarno–białego obrazu płodu wyświetlanego na ekranie monitora. Zgodnie z zaleceniami specjalistów USG w ciąży powinno być przeprowadzane przynajmniej trzykrotnie. Dzięki temu lekarz może na bieżąco kontrolować rozwój płodu i w porę przeciwdziałać wszelkim zagrażającym ciąży czynnikom. Badanie USG ma także kluczowe znaczenie dla zdrowia ciężarnej kobiety.

usg ciąży – cennik

USG CIĄŻY
USG ciąży250 zł
USG ciąży bliźniaczej350 zł
Pakiet usług ginekologicznych - wizyta w ciąży + USG320 zł
Pakiet usług ginekologicznych - wizyta w ciąży bliźniaczej + USG420 zł

USG W CIĄŻY BYDGOSZCZ
– ZAUFAJ SPECJALISTOM Z OMEGA MEDICAL CLINICS​

Zespół OMEGA Medical Clinics tworzą wyłącznie najwyższej klasy lekarze, wybitni specjaliści w różnych dziedzinach medycyny. Naszą misją jest zapewnienie każdemu pacjentowi dostępu do najskuteczniejszych metod diagnostycznych i leczniczych w swoim miejscu zamieszkania. Pełny zakres badań ultrasonograficznych, w tym USG w ciąży, dostępnych w Bydgoszczy w centrum medycznym OMEGA, pozwala ocenić stan pacjenta i zadecydować na temat przyszłego leczenia lub charakteru prowadzonej profilaktyki. Badanie USG przeprowadzane u kobiet w ciąży umożliwia ginekologowi obserwacje rozwoju najważniejszych narządów dziecka, a także ocenić, czy dziecko może być dotknięte wadami genetycznymi. Co więcej, obrazowanie ultrasonograficzne przeprowadzane w naszej placówce pozwala odpowiednio zadbać nie tylko o zdrowie przyszłego najmłodszego członka rodziny, ale i jego mamy. Zapraszamy do odwiedzin w naszej klinice. Zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów są dla nas niezmiennie najważniejsze.
zabiegi