...

Toksyna botulinowa

- Bydgoszcz

Zabiegi toksyną botulinową pozwalają skutecznie zredukować i wygładzić zmarszczki na czole, w okolicach ust i oczu. Dzięki temu znikają efekty przemęczenia i stresu, rysy twarzy nabierają bardziej łagodnego charakteru, my wyglądamy młodziej, bardziej świeżo i promiennie. Toksyna botulinowa blokuje impulsy nerwowe, co pozwala delikatnie wymodelować twarz i brwi niekorzystnie zmieniające się w wiekiem. Zabieg przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych, jest bezbolesny i trwa zaledwie kilkanaście minut. Nic więc dziwnego, że toksyna botulinowa cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się efektów starzenia, prezentować się młodo i promiennie.

Centrum medyczne Omega Medical Clinics oferuje toksynę botulinową w Bydgoszczy. Pacjenci korzystają z konsultacji doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który przeprowadza szczegółowy wywiad, objaśnia przeciwwskazania do wykonywania zabiegu i działanie toksyny botulinowej. Sam zabieg jest całkowicie bezpieczny, przeprowadzany w sterylnych warunkach gabinetu. Po zabiegu lekarz dokładnie objaśnia, jakie zalecenia należy stosować, aby toksyna botulinowa dobrze się wchłonęła i dała pożądane efekty.

    1. Medycyna estetyczna
    2. Obesitolog

Toksyna botulinowa – dlaczego warto w Omega Medical Clinics

Omega Medical Clinics (Bydgoszcz) to specjalistyczna klinika medyczna zatrudniająca zespół wykwalifikowanych lekarzy. W ofercie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej znalazła się toksyna botulinowa w Bydgoszczy. Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonego lekarza, a nie kosmetologa. Specjalista zawsze wyklucza ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, informuje Pacjenta o efektach, które można uzyskać oraz ewentualnych działaniach niepożądanych podczas iniekcji toksyny botulinowej w poszczególne mięśnie.

Zarówno dawki, jak i ilości wstrzyknięć są indywidualnie dopasowywane do uwarunkowań Pacjenta, aby uniknąć ewentualnego nadmiernego efektu zwiotczenia mięśni (może on utrzymywać się 2-6 tygodni). Celem specjalisty jest iniekcja w taki sposób, aby efekty pojawiły się, jak najwcześniej, twarz szybko nabrała świeższego charakteru, a zmarszczki przestały być widoczne. Dzięki temu Pacjent szybciej i dłużej może cieszyć się młodszym wyglądem.

zabiegi