...

Testy alergologiczne Bydgoszcz

Testy alergologiczne w OMEGA Medical Clinics przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów. Badanie jest szybkie i praktycznie bezbolesne, a nasz zespół dba o to, by Pacjent czuł się pewnie i komfortowo. Podczas testu pobierane są odpowiednie próbki w celu identyfikacji alergenów. W przypadku stwierdzenia nietolerancji albo reakcji alergicznych, Pacjent otrzymuje szczegółowe informacje i zalecenia dotyczące dalszego leczenia i postępowania.

Testy alergologiczne to specjalistyczne badania, które umożliwiają identyfikację alergenów wywołujących reakcje alergiczne u Pacjenta. Dzięki nim specjaliści są w stanie dokładnie określić, na jakie substancje Pacjent jest uczulony.

Procedura testowania uwzględnia kilka metod. Najpopularniejszą z nich jest nakłuwanie skóry przy użyciu określonych alergenów. W miejscu, gdzie alergen jest obecny, osoba uczulona może doświadczyć lokalnej reakcji – zaczerwienienia i swędzenia. Oprócz tego testy alergologiczne mogą być wykonywane na podstawie próbki krwi żylnej lub krwi z palca.

Testy alergologiczne BYDGOSZCZ

ZAUFAJ SPECJALISTOM Z OMEGA MEDICAL CLINICS

Jeśli zauważasz u siebie najdrobniejsze zmiany i reakcje alergiczne, umów się na wizytę ze specjalistą w OMEGA Medical Clinics. Pamiętaj, że wczesne wykrycie alergii znacząco przyśpiesza cały proces leczenia.

zabiegi