...

Nietrzymanie moczu – leczenie – Bydgoszcz

Problem z nietrzymaniem moczu dotyka kobiet w różnym wieku. Najczęściej przypadłość ta jest kojarzona z osobami po okresie menopauzy, u których spadek w produkcji hormonów prowadzi do zmian w budowie układu płciowego i moczowego. Wysiłkowe nietrzymanie moczu może być jednak także efektem ciężkiego porodu siłami natury czy skutkiem ubocznym zabiegów operacyjnych w obrębie podbrzusza. Nietrzymanie moczu to bardzo krępująca przypadłość, która nie pozwala panować nad własnym ciałem, budzi duży lęk i stres, zniechęca do wielu aktywności i obniża poczucie własnej wartości. Centrum medyczne Omega Medical Clinics pomaga zlikwidować problem i na nowo cieszyć się pełną swobodą w codziennym życiu. Nieinwazyjne zabiegi na nietrzymanie moczu w Bydgoszczy wykonywane są w warunkach ambulatoryjnych (bez hospitalizacji i znieczulenia), pod kierunkiem doświadczonego lekarza ginekologa, za pomocą nowoczesnego oraz całkowicie bezpiecznego sprzętu. Pozwalają one przywrócić prawidłową strukturę układu moczowo-płciowego, odzyskać kontrolę nad własnym ciałem i cieszyć się codzienną aktywnością.
    1. Ginekolog
    2. Endokrynolog
    3. Ginekologia Estetyczna

    1. Ginekolog

nietrzymanie moczu leczenie – cennik

NIETRZYMANIE MOCZU
Zabiegi z użyciem skondensowanej fali akustycznej - HIFU - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu WNM - 1 zabieg1600 zł
Leczenie WNM (Wysiłkowego Nietrzymania Moczu) - Nici PDO2500 zł
Leczenie WNM (Wysiłkowego Nietrzymania Moczu) - HIFU + nici PDO3200 zł
Leczenie WNM (Wysiłkowego Nietrzymania Moczu) - Autorska metoda HIFU + PRP + Kwas Hyaluronowy3500 zł
Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 - BIOXEL - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu - 1 zabieg 2000 zł

NIETRZYMANIE MOCZU – DLACZEGO WARTO LECZYĆ W OMEGA MEDICAL CLINICS?

Omega Medical Clinics (Bydgoszcz) oferuje termiczne leczenie nietrzymania moczu. W centrum medycznym pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają fachową pomoc medyczną Pacjentkom. Nietrzymanie moczu to intymna przypadłość, która budzi skrępowanie wśród Pacjentek, często utrudnia im normalne funkcjonowanie i podejmowanie codziennych aktywności (np. wymusza rezygnację z uprawiania ulubionych sportów). Lekarze z Omega Medical Clinics biorą udział w kongresach i szkoleniach (oraz sami są wykładowcami). Na bieżąco śledzą światowe metody i technologie, które są w stanie szybko i bezpiecznie poprawić komfort życia Pacjentek.

Pierwszym krokiem leczenia jest konsultacja z ginekologiem, który wykonuje badanie, przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentką i dobiera dla niej najlepszy program leczenia. Specjalista dba, aby każda Pacjentka poczuła się w gabinecie bezpiecznie, udziela merytorycznych informacji na temat przyczyn nietrzymania moczu, rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Zabiegi przeprowadzane są w warunkach gabinetu zabiegowego, za pomocą urządzenia HIFU specjalną nakładką ginekologiczną. Są bezinwazyjne i bezbolesne, dlatego nie wymagają długotrwałej rekonwalescencji, a Pacjentka szybko może powrócić do swoich codziennych aktywności.

zabiegi