...

HIFU Vaginal Tightening

Metody termiczne

    1. Ginekolog
    2. Endokrynolog
    3. Ginekologia Estetyczna

    1. Ginekolog

Do metod termicznych zaliczmy działanie laserem oraz zogniskowaną falą radiową. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi z użyciem HIFU , które obecnie jest niekwestionowanym liderem w terapii nieinwazyjnego liftingu miejsc intymnych.

Rozluźnienie pochwy wynikające z osłabienia włókien kolagenowych oraz elastyny a także ze zwiotczenia mięśni dna miednicy , które tracą swoją stabilność, prowadzi w konsekwencji do utraty  lub zmniejszenia satysfakcji seksualnej. Doznania podczas stosunku osłabiają się.
Pojawiają się również objawy wysiłkowego nietrzymania moczu, które we wczesnych etapach zaawansowania, można z powodzeniem leczyć bez konieczności przeprowadzenia zabiegu operacyjnego, związanego z pobytem w szpitalu, znieczuleniem, okresem gojenia i rekonwalescencji oraz  ograniczenia aktywności zawodowej.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, jednakże może wywoływać dyskomfort, tkliwość i uczucie ciepła w rejonie objętym działaniem fal. Nie uszkadza śluzówki pochwy, nie powoduje krwawienia i co bardzo ważne, nie  ma potrzeby znieczulenia. Trwa ok 30 – 45 min. Po zabiegu pacjentka od razu może udać się do domu.

HIFU Vaginal Tightening BYDGOSZCZ

ZAUFAJ SPECJALISTOM Z OMEGA MEDICAL CLINICS

Zespół OMEGA Medical Clinics tworzą wyłącznie najwyższej klasy lekarze, wybitni specjaliści w różnych dziedzinach medycyny. Naszą misją jest zapewnienie każdemu pacjentowi dostępu do najskuteczniejszych metod diagnostycznych i leczniczych w swoim miejscu zamieszkania. Zapraszamy do odwiedzin w naszej klinice. Zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów są dla nas niezmiennie najważniejsze.

zabiegi