...

Mezo - intyma

Mezoterapia nieusieciowanym kwasem hyaluronowym - Bydgoszcz

    1. Ginekolog
    2. Endokrynolog
    3. Ginekologia Estetyczna

    1. Ginekolog

Ze względu na spadek poziomu estrogenów jak również przebytych porodów, czy operacji ginekologicznych z wiekiem pojawia się suchość , która znacznie utrudnia komfortowe funkcjonowanie pacjentki. Nie tylko zmniejsza się przyjemność z kontaktów seksualnych, ale wręcz może doprowadzić do ich zaniechania. Narastająca suchość sprawia, że śluzówka pochwy staje się krucha, cienka i podatna na urazy mechaniczne. Podczas stosunku dochodzi do mikrouszkodzeń, które są wrotami zakażenia ale również źródłem dolegliwości bólowych.

Dlatego odpowiednie nawilżenie przedsionka pochwy jak i błony śluzowej wewnątrz pochwy jest kluczem do sukcesu , umożliwia powrót do normalności i zwiększa satysfakcję pacjentek.

W tym celu przeprowadza się zabieg mezoterapii, który nie tylko nawilża ostrzykiwaną okolicę, ale również zwiększa przepływ krwi przez tę okolicę, a tym samym jej odżywienie i poprawia kondycję  oraz regeneruje tkanki ostrzykiwanej okolicy. Mikrodepozyty z kwasu hyaluronowego lub PRP regenerują narząd rodny.

Mezo - intyma - Mezoterapia kwasem hyaluronowym - Bydgoszcz

ZAUFAJ SPECJALISTOM Z OMEGA MEDICAL CLINICS

Zespół OMEGA Medical Clinics tworzą wyłącznie najwyższej klasy lekarze, wybitni specjaliści w różnych dziedzinach medycyny. Naszą misją jest zapewnienie każdemu pacjentowi dostępu do najskuteczniejszych metod diagnostycznych i leczniczych w swoim miejscu zamieszkania. Zapraszamy do odwiedzin w naszej klinice. Zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów są dla nas niezmiennie najważniejsze.

zabiegi