...

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz

Testy prenatalne z krwi, które wykonujemy w Bydgoszczy, umożliwiają określenie stanu zdrowia dziecka, będącego w łonie matki. Są to nieinwazyjne badania, które analizują DNA płodu i na wczesnym etapie ciąży wykrywają zaburzenia i nieprawidłowości. W prywatnej klinice Omega Medical Clinics prowadzimy diagnostykę, dzięki której możliwe jest wczesne rozpoczęcie leczenia dziecka, zanim przyjdzie ono na świat. Obecnie ponad 3% dzieci rodzi się z wadami, uniemożliwiającymi normalne funkcjonowanie, testy prenatalne mogą temu zapobiec. 

 

Testy prenatalne, które wykonujemy w Omega Medical Clinics w Bydgoszczy, przeznaczone są dla kobiet w ciąży, które chcą sprawdzić stan zdrowia swojego dziecka. W niemalże 97% płód rozwija się prawidłowo i lekarze nie stwierdzają żadnych zaburzeń, natomiast pozostała część dzieci ma wykryte nieprawidłowości. Wczesna diagnoza może albo nastawić przyszłych rodziców na to, że ich potomstwo będzie żyć z dysfunkcjami i będzie wymagało szczególnej opieki, albo umożliwi ona przeprowadzenie zabiegu płodu bezpośrednio w łonie matki lub zaraz po narodzinach. 

Rodzaje przeprowadzanych badań prenatalnych:

  • Nieinwazyjne metody testów przesiewowych
  • USG,
  • testy prenatalne z krwi – polega na izolacji DNA dziecka z krwi matki oraz dogłębnej analizie, dzięki której możliwe jest wykrycie nieprawidłowości.
  • Inwazyjne metody:
  • amniopunkcja,
  • biopsja kosmówki.

 

Badania prenatalne, czyli te wykonywane na dziecku przed jego urodzeniem, są dostępne każdej przyszłej mamie, choć w niektórych przypadkach ich przeprowadzenie jest wskazane. Testy prenatalne z krwi, które realizujemy w Bydgoszczy, są bezpieczne zarówno dla kobiety, jak i płodu. Natomiast badania inwazyjne, polegające na pobraniu próbki biologicznej od dziecka, wiąże się z ryzykiem jego uszkodzenia.

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz – sprawdź jakie efekty dają!

Testy prenatalne z krwi – cennik

TESTY PRENATALNE KRWI
Testy prenatalne I generacji - NIFTY Basic2300 zł
Testy prenatalne I generacji - NIFTY Standard2400 zł
Testy prenatalne I generacji - NIFTY Plus2500 zł
Testy prenatalne I generacji - NIFTY Twins2600 zł
Testy prenatalne I generacji - NIFTY PRO2400 zł
Testy prenatalne III generacji - VERACITY 12400 zł
Testy prenatalne III generacji - VERACITY 22500 zł
Testy prenatalne III generacji - VERACITY 32600 zł
Testy prenatalne III generacji - VERACITY 42800 zł
Testy prenatalne III generacji - VERAGENE3500 zł

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz

ZAUFAJ SPECJALISTOM Z OMEGA MEDICAL CLINICS

Zespół OMEGA Medical Clinics tworzą wyłącznie najwyższej klasy lekarze, wybitni specjaliści w różnych dziedzinach medycyny. Naszą misją jest zapewnienie każdemu pacjentowi dostępu do najskuteczniejszych metod diagnostycznych i leczniczych w swoim miejscu zamieszkania. Zapraszamy do odwiedzin w naszej klinice. Zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów są dla nas niezmiennie najważniejsze

zabiegi