...

Usuwanie zmarszczek

Centrum medyczne Omega Clinics (Bydgoszcz) oferuje skuteczne usuwanie zmarszczek. W naszej klinice stosujemy botoks, wypełnienia kwasem hialuronowym, nici PDO, preparaty z hydroksyapatytem wapnia oraz zabiegi HIFU. Są to bezpieczne zabiegi nieinwazyjne.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi kwasem hialuronowym. Wykorzystują one naturalną substancję produkowaną w ludzkim organizmie i odpowiadającą w nim za nawilżenie skóry. Dzięki temu kwas hialuronowy nie jest traktowany jako ciało obce, szybko i dobrze się wchłania, nie powodując reakcji alergicznych. Ma on działanie rewitalizujące, ponieważ wiąże wodę w skórze i szybko ją nawilża. Pozwala wygładzić wszystkie zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie (w tym nawet głęboką bruzdę nosowo-wargową czy utrwaloną lwią zmarszczkę). Doskonale sprawdza się również do odbudowy doliny łez oraz zapadniętych skroni, modelowania lekko rozmytych rysów twarzy oraz ujędrnienia ust (wraz z wygładzeniem drobnych zmarszczek wokół nich). Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg ten należy regularnie powtarzać (najczęściej co 6 – 12 miesięcy), ponieważ kwas hialuronowy ulega naturalnej biodegradacji w tkankach.

    1. Medycyna estetyczna
    2. Obesitolog

Usuwanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego to zabieg polegający na wprowadzeniu tej substancji w skórę. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem produkowanym przez ludzki organizm. Jego funkcją jest nawilżanie skóry. Jednak podczas procesów starzenia się zawartość tej substancji w naszych tkankach maleje. W efekcie skóra staje się przesuszona i wiotka, pojawiają się na niej zmarszczki. Policzki tracą swoją objętość i opadają, a twarz zmienia swoje naturalne, młodzieńcze kontury. Zabieg pozwala uzupełnić te braki i cofnąć widoczne objawy starzenia się. W terapii wykorzystujemy kwas hialuronowy w postaci elastycznego żelu, który jest pozyskiwany w procesie biosyntezy (dzięki temu jest bezpieczny dla organizmu – nie wywołuje reakcji alergicznych).

Usuwanie zmarszczek – cennik

USUWANIE ZMARSZCZEK
Toksyna Botulinowa - korekta zmarszczek mimicznych - bruksizm1200 zł

USUWANIE ZMARSZCZEK – DLACZEGO WARTO W OMEGA MEDICAL CLINICS?

W Omega Medical Clinics oferujemy usuwanie i wypełniania zmarszczek w Bydgoszczy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, nici PDO, preparatów z hydroksyapatytem wapnia oraz HIFU. Jesteśmy kliniką, która zatrudnia zespół wykwalifikowanych specjalistów. W gabinecie medycyny estetycznej wykonujemy szeroki wachlarz nowoczesnych zabiegów pozwalających walczyć z upływem czasu, poprawiać wygląd twarzy i ciała. Wypełnienia zmarszczek naturalnym kwasem hialuronowym to zabieg, który pomaga pozbyć się drobnych nierówności oraz utrwalonych zmarszczek mimicznych. Zabieg wykonywany jest przez lekarza, w sterylnych warunkach ambulatoryjnych, z wykorzystaniem sprawdzonego sprzętu i akcesoriów medycznych.

Szczególną uwagę przykładamy do tego, aby każdy Pacjent poczuł się u nas komfortowo. Podczas konsultacji dokładnie objaśniamy, jak wygląda iniekcja kwasu hialuronowego, w jaki sposób działa on na skórę oraz jakich efektów można się spodziewać. 

zabiegi