...

Urolog Bydgoszcz prywatnie

Omega Medical Clinics to miejsce, w którym świadczymy kompleksową pomoc medyczną. Wykwalifikowany zespół specjalistów pozwala nam na wysokiej jakości opiekę w wielu przypadkach. W naszej placówce wykonasz szereg niezbędnych badań, otrzymasz trafną diagnozę oraz wskazówki dotyczącego dalszego leczenia. Dbamy o zawsze przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę. W naszej klinice w Bydgoszczy możesz skorzystać m.in. z usług urologa (prywatnie). Zapewniamy pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie wszystkich chorób układu moczowo-płciowego. Z pomocy urologa mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Zapraszamy do skorzystania z rejestracji on-line

UROLOG BYDGOSZCZ PRYWATNIE – CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Urolog w Bydgoszczy, przyjmujący prywatnie w naszej klinice zajmuje się leczeniem wszystkich chorób układu moczowo-płciowego. Zalicza się do nich choroby zewnętrznych narządów płciowych – stulejkę, wodniaka jądra, wnętrostwo, załupek. Są to również stany zapalne narządów płciowych (męskich i żeńskich), stany zapalne dróg moczowych, zaburzenia pracy pęcherza (popuszczanie, zaleganie moczu), kamica układu moczowego, krwiomocz, torbiele nerek, żylaki powrózka nasiennego, łagodny przerost stercza. Urolog leczy też nowotwory jąder i prostaty, nerek i pęcherza moczowego. Do tego specjalisty należy zwrócić się także w przypadku zaburzeń erekcji.

Urolog Bydgoszcz prywatnie – sprawdź z jakimi objawami należy się udać od urologa!

Z jakimi objawami należy udać się do urologa?

Do urologa warto udać się, jeśli doskwierają nam jakiekolwiek dolegliwości związane z układem moczowym lub płciowym. Należą do nich:

 • nietrzymanie moczu – z tym objawem może dodatkowo wiązać się powstawanie odparzeń. Urolog zaproponuje Ci leczenie samego problemu, co z kolei zapobiegnie powstawaniu nowych odparzeń. Dodatkowo otrzymasz zalecenie stosowania odpowiednich kremów ochronnych i pielęgnacyjnych.
 • zmiany moczu, takie jak białkomocz, krwiomocz, zawartość ropy w moczu, ciemne zabarwienie, spienienie
 • ból towarzyszący oddawaniu moczu
 • zbyt rzadkie lub zbyt częste oddawanie moczu (powyżej 7 razy na dobę)
 • pieczenie lub swędzenie cewki moczowej
 • uczucie nacisku/parcia na pęcherz
 • ból/obrzęk jąder
 • >ból utrzymujący się po urazie podbrzusza
 • zmieniony wygląd prącia, np. zaczerwienienie, obrzęk
 • obrzęk nóg
 • ból dolnej części pleców

 

Urolog Bydgoszcz prywatnie – sprawdź jakie badania wykonuje urolog! 

Jakie badania wykonuje urolog?

W zależności od problemu zlecamy różne badania. Przykładowo ból w jądrach wymaga badania jąder. Z kolei problemy z prostatą wymagają tzw. badania per rectum, czyli przez odbyt, polegającego na zbadaniu palcem końcowego odcinka jelita grubego.  

Badanie kobiet polega na palpacyjnym badaniu podbrzusza, krocza, okolic lędźwiowych oraz ujścia cewki moczowej. Podczas badania wykonujemy również USG wypełnionego pęcherza. W naszym gabinecie możemy też przeprowadzić USG nerek, prostaty, jąder, TK, a także pełen zakres badań analitycznych m.in.: mocz, PSA, inne markery.

Jakie badania zleca urolog?

Urolog prywatnie w Bydgoszczy w naszej klinice może zlecić szereg badań. Należą do nich: 

 • zdjęcie przeglądowe jamy brzusznej w celu identyfikacji złogów
 • ultrasonografia dróg moczowych
 • pomiar objętości zalegającego moczu po mikcji
 • ultrasonografia pozwalająca na wykrycie patologii górnych dróg moczowych
 • urografia polegająca na ocenie wydzielania przez nerki środka kontrastowego
 • badanie urodynamiczne
 • cystoskopia
 • USG przezodbytnicze prostaty

Jak przygotować się do wizyty?

Przed prywatną wizytą u urologa w Bydgoszczy należy przygotować spis przyjmowanych leków oraz historię przebytych do tej pory chorób. Jeśli zostały wykonane, należy również przedstawić wyniki badań krwi, moczu, prześwietleń oraz USG. Ważna jest także troska o higienę okolic intymnych.

Jak przebiega wizyta urologa?

Podczas wizyty u urologa prywatnie w Bydgoszczy pierwszym elementem spotkania jest przeprowadzenie wywiadu. Ma on na celu określenie przyczyny wizyty. Szczegółowo zebrany wywiad pozwala na szybszą i dokładniejszą diagnozę. To etap, w którym lekarz może zlecić pacjentowi prowadzenie dzienniczka mikcji oraz kwestionariusza, które pozwalają na wykrycie przyczyn oraz zastosowanie odpowiedniego leczenia. 

Dlaczego należy korzystać z pomocy urologa?

Układ moczowo-płciowy jest bardzo podatny na infekcje, szczególnie u kobiet. Ze względu na dużą wilgotność i dostęp bakterii, szybko dochodzi do ich namnażania. Ponadto wszelkie dolegliwości związane z tym układem powodują duży dyskomfort w codziennym życiu, znacznie obniżając jego jakość. Wpływają one również na możliwość prowadzenia życia seksualnego.

UROLOG PRYWATNIE BYDGOSZCZ – DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z USŁUG OMEGA MEDICAL CLINICS?

Korzystając z pomocy naszego urologa prywatnie w Bydgoszczy otrzymasz fachową pomoc niezależnie od problemu. W naszych gabinetach nie ma miejsca na wstyd czy skrępowania, ponieważ dbamy o przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę podczas każdego etapu badań. Najlepsi specjaliści w jasny sposób wyjaśniają naszym pacjentom kwestie związane z dolegliwościami oraz dalszym leczeniem.

Urologia – cennik

UROLOGIA
Konsultacje, diagnostyka i leczenie lekarza specjalisty urologa200 zł
Usg nerek180 zł
Usg pęcherza moczowego180 zł
Usg prostaty180 zł
Usg jąder i najądrzy180 zł
Podcięcie wędzidełka prącia1500 zł
P-shot PRP2500 zł
Wazektomia3000 zł
Konsultacja urologa + usg280 zł