Labioplastyka - Bydgoszcz

W Centrum medycznym Omega Medical Clinics (Bydgoszcz) wykonywana jest labioplastyka – plastyka warg sromowych większych i mniejszych. Zabieg ten pozwala pozbyć się kompleksów związanych z wyglądem zewnętrznych narządów płciowych, poczuć większą pewność siebie i uzyskać radość z kontaktów intymnych. Mogą z niego skorzystać Pacjentki z przerostem lub asymetrią warg sromowych mniejszych oraz dekonstrukcjami warg sromowych (powstałymi np. w czasie porodu siłami natury). Labioplastyka pozwala również „odmłodzić” miejsca intymne, które zmieniają się wraz z czasem (z powodu zmian hormonalnych, utraty elastyczności skóry i tkanki podskórnej). Zabieg korzystnie wpływa na życie seksualne. Często pozwala także pozbyć się dyskomfortu w codziennym życiu (np. odczuwanego podczas pływania, jazdy na rowerze, noszenia obcisłej bielizny).

Omega Medical Clinics to nowoczesne centrum medyczne, zatrudniające doświadczonych lekarzy specjalistów, dysponujące zaawansowanym sprzętem i komfortowymi warunkami. Labioplastyka w Bydgoszczy przeprowadzana jest przez wykwalifikowanego lekarza ginekologa specjalizującego się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej, który dba o precyzję zabiegu oraz zapewnia Pacjentce poczucie bezpieczeństwa. 

    1. Ginekolog
    2. Endokrynolog
    3. Ginekologia Estetyczna

    czwartek 11.00 - 17.00

    soboty 10.00 - 15.00

Labioplastyka – cennik

  
Zabiegi chirurgiczne - Korekta estetyczna warg sromowych mniejszych (labioplastyka)3800 zł
Zabiegi chirurgiczne - Korekta estetyczna warg sromowych mniejszych (labioplastyka laserowa)4300 zł
Zabiegi chirurgiczne - Korekta estetyczna warg sromowych mniejszych z plastyką napletka łechtaczki (labioplastyka z hoodoplastyką)5500 zł

Labioplasyka – dlaczego warto w Omega Medical Clinics