...

O klinice

OMEGA Medical Clinics

OMEGA Medical Clinics to więcej niż tylko klinika – to rodzinne przedsięwzięcie zbudowane na fundamencie marzeń i pasji do dostarczania usług medycznych najwyższej klasy.

W naszym centrum medycznym zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortu, otaczając troskliwą opieką każdego pacjenta. Nasz wykwalifikowany zespół to zbiór starannie dobranych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do zdrowia i dobrego samopoczucia każdej osoby, która przekracza próg naszej kliniki.

Naszym priorytetem jest oferowanie kompleksowej opieki medycznej, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. W OMEGA Medical Clinics łączymy nowoczesne technologie z ludzkim podejściem, co pozwala nam na dostarczanie usług na najwyższym poziomie. W naszej klinice odnajdą Państwo nie tylko profesjonalizm, ale również zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego przypadku.

Dbamy o to, aby atmosfera w naszej klinice sprzyjała zdrowiu i dobremu samopoczuciu. W OMEGA Medical Clinics zdajemy sobie sprawę, że zdrowie jest najcenniejszym darem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi medyczne były synonimem doskonałości i zaufania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia wyjątkowej opieki, która sprawi, że poczują się Państwo jak w domu – bezpiecznie i zrozumiale. Odkryjcie różnicę w OMEGA Medical Clinics, gdzie priorytetem jest zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów.

Aktualności

Aktualności

OMEGA Estetica

Medycyna estetyczna to dziedzina skupiająca się na poprawie estetyki i zwiększeniu komfortu życia pacjentów. Dzięki zaawansowanym technologiom możliwa jest nieinwazyjna poprawa kondycji skóry, odmłodzenie wyglądu oraz efektywna korekta defektów urody, zapewniając szybkie i bezpieczne rezultaty.

Twarz, w tym nos, usta i powieki, to obszary najczęściej poddawane korektom w ramach medycyny estetycznej. W dziedzinie ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej popularne zabiegi to m.in. labioplastyka, O-shot, G-shot, korekty blizn, nici liftingujące, wypełniacze, rewitalizacja pochwy i leczenie nietrzymania moczu.

Omega Estetica to wiodące centrum ginekologii estetycznej w regionie Kujaw i Pomorza, oferujące kompleksowy wachlarz zabiegów realizowanych przez wykwalifikowany personel z użyciem lasera CO2, technologii HIFU, nici liftingujących, wypełniaczy i skalpela.

Odkryj zalety profesjonalnej opieki i zarezerwuj konsultację już dziś!

Wirtualny Spacer

Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) niniejszym informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest Omega Medical Clinics Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Ks. Z. Trybowskiego 14, 85-796 Bydgoszcz , tel.: 52 55 11 661, adres e-mail biuro@omegamc.pl Może się Pani/Pan kontaktować z nami w następujący sposób: listownie, telefonicznie , e-mailem.

2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu komunikacji korzystania z usług medycznych oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot. planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności Omega Medical Clinics Sp. z o.o.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

4. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu innym odbiorcom tzn. instytucjom upoważnionym z mocy prawa.

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

6. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne w celu realizacji udzielenia świadczenia medycznego.

Rozwiń