Menu Zamknij

Lifting twarzy

Centrum medyczne Omega Clinics (Bydgoszcz) oferuje lifting twarzy. Klasyczny lifting twarzy (face lifting) to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, którego celem jest odmłodzenie rysów poprzez odpowiednie nacięcie i naciągnięcie obwisłej skóry. To pozwala podnieść skórę i zredukować widoczne zmarszczki. Jest to inwazyjny zabieg chirurgiczny, który wiąże się z utratą krwi, bólem i wymaga długiej rekonwalescencji, dlatego we współczesnej medycynie estetycznej coraz częściej zastępuje się go metodami nieinwazyjnymi (tzw. liftingiem bez skalpela).

W Omega Medical Clinics wykonujemy lifting wolumetryczny, nici liftingujące oraz zabiegi HIFU. Zabiegi te są niemal bezbolesne, nie wymagają narkozy i długiej rekonwalescencji. W zależności od typu zabiegu oraz preferencji Pacjenta mogą być wykonane w znieczuleniu miejscowym.

LIFTING TWARZY – DLACZEGO WARTO W OMEGA MEDICAL CLINICS?

W Centrum Omega Medical Clinics Pacjenci mogą wykonać lifting twarzy w Bydgoszczy. Jako specjalistyczna klinika współpracujemy z zespołem doświadczonych lekarzy różnych specjalności, zapewniamy konsultacje i wykonujemy badania. Podczas konsultacji lekarz dokładnie objaśnia Pacjentowi, jak wygląda zabieg, jakie efekty pozwala uzyskać (i kiedy będą one widoczne) oraz przestawia skutki uboczne, które mogą się pojawić.

Lifting twarzy w Omega Medical Clinics to gwarancja:

  • bezpieczeństwa zabiegu,
  • rzetelnej informacji na każdym etapie,
  • fachowej opieki lekarskiej przed, w trakcie oraz po zabiegu.
zabiegi