Menu Zamknij

Osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów stosowanych we współczesnej kosmetologii, medycynie estetycznej, stomatologii, ortopedii, ginekologii estetycznej oraz wielu innych działach medycyny. Do pobudzenia naturalnych procesów komórkowych wykorzystuje się bowiem koncentrat pozyskany z krwi pobranej bezpośrednio od Pacjenta. Dzięki temu preparat jest w 100% biokompatybilny i neutralny immunologicznie, nie wywołuje uczuleń czy innych efektów niepożądanych. Czynniki wzrostu, zawarte w płytkach krwi, pobudzają skórę do odnowy, wykorzystując naturalne skłonności ludzkiego organizmu do odbudowy. Terapia doskonale sprawdza się u osób z przesuszoną, zwiotczałą i zmęczoną skórą, do bezinwazyjnego usuwania zmarszczek i fałd, likwidacji rozstępów czy blizn oraz pobudzenia mieszków włosowych (przy nadmiernym wypadaniu włosów).

Centrum medyczne Omega Medical Clinics w Bydgoszczy oferuje szeroki zakres zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. PPR stanowi alternatywę dla wypełniaczy i zabiegów mezoterapii. Jest u nas wykorzystywane również w ramach procedur z zakresu ginekologii estetycznej oraz ortopedycznych (zabiegi regeneracyjne).

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – DLACZEGO WARTO W OMEGA MEDICAL CLINICS?

Omega Medical Clinics (Bydgoszcz) to specjalistyczna klinika oferująca szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wykorzystujemy bogate doświadczenie personelu szeroką branżową wiedzę oraz sprawdzony sprzęt medyczny. Nasi lekarze nieustannie uczestniczą w krajowych i zagranicznych kongresach (zarówno jako słuchacze, jak i jako wykładowcy). Dbamy o najwyższą sterylność warunków podczas pobierania i odwirowywania krwi oraz ostrzykiwania wybranych partii skóry.

Osocze bogatopłytkowe w Bydgoszczy wykonane w naszej klinice to gwarancja:

  • bezpiecznego i komfortowego zabiegu,
  • przyjaznej atmosfery,
  • wyczerpujących informacji na temat działania i przebiegu terapii, wskazań, przeciwwskazań,
  • najlepszych efektów – uzyskiwanych dzięki ścisłemu przestrzeganiu procedur oraz dobieraniu terapii do indywidualnych predyspozycji Pacjenta i stawianych przez niego oczekiwań.
zabiegi