Menu Zamknij

PRP - Bydgoszcz

Omega Medical Clinics to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy prywatne usługi medyczne. Przeprowadzamy konsultacje, diagnostykę oraz leczenie. W naszej klinice zapewniamy szybki dostęp do wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów różnych dziedzin. Zapewniamy zawsze profesjonalną obsługę pacjenta oraz pełną zaufania atmosferę. Prowadzimy m.in. nowoczesne leczenie osoczem bogatopłytkowym, czyli PRP (Platelet-Rich Plasm). To bezpieczny zabieg znajdujący zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in. kosmetologii, medycynie estetycznej, stomatologii, ortopedii, ginekologii estetycznej. Osocze bogatopłytkowe pobudza skórę do odnowy za sprawą zawartych w nich czynników wzrostu, poprawiając m.in. stan przesuszonej i zwiotczałej skóry, wspierając usuwanie blizn i rozstępów. W Bydgoszczy PRP wykorzystujemy w szerokiej gamie zabiegów medycyny estetycznej, zabiegach regeneracyjnych w ortopedii oraz w ginekologii estetycznej. Daje ono pozytywny efekty terapeutyczne, przez co cieszy się ciągle rosnącą popularnością. Jeśli zależy Ci na zależy na zabiegu z wykorzystaniem PRP w Bydgoszczy, skontaktuj się z nami.

OMEGA Medical Clinics
Ginekolog
Ginekolog
OMEGA Medical Clinics
OMEGA Medical Clinics
specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej
Ginekolog
w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa
Ginekolog
w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa
Ortopeda
Ortopeda
specjalista ortopeda traumatolog

PRP – OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – DLACZEGO WARTO W OMEGA MEDICAL CLINICS?

Decydując się na zabieg z PRP w Bydgoszczy otrzymasz najwyższą jakość usług. Zabieg zawsze przeprowadzany jest według aktualnych standardów medycznych, co czyni go w pełni bezpiecznym. Zapewniamy najwyższą sterylność podczas pobierania i odwirowywania krwi, a następnie jej podania w wybrane partie ciała. Korzystamy też z nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu. Nasi doświadczeni lekarze dbają o to, by zabiegi przebiegały sprawnie i bez zbędnego stresu. Zawsze udzielamy pacjentom wszelkich niezbędnych informacji oraz rozwiewamy ich wątpliwości w każdej kwestii dotyczącej stosowania osocza bogatopłytkowego.

zabiegi