Rejestracja BYDGOSZCZ

wolumetria twarz

Rysy Twojej twarzy powoli tracą swój naturalny kształt, rozmywają się i stają się zbyt ostre? Policzki są mniej jędrne, opadają i tworzą nieestetyczne „chomiki”? Masz problem z bruzdami nosowo-wargowymi lub workami pod oczami? Wolumetria to bezinwazyjny zabieg, który pozwoli Ci wymodelować owal twarzy, wypełnić policzki, ujędrnić skórę i cofnąć efekty starzenia.

Centrum medyczne Omega Medical Clinics oferuje wolumetrię twarzy w Bydgoszczy. Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który pomoże Ci ocenić stopień zmian, objaśni, jak wygląda zabieg i w czym dokładnie pomaga. Już w 20-30 minut możesz zyskać młodszy wygląd i odzyskać utraconą pewność siebie. Zabieg nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań, jest praktycznie bezbolesny, a zaraz po nim możesz powrócić do normalnych aktywności. Daje on natychmiastowe efekty, którymi możesz cieszyć się nawet ponad 12 miesięcy.

    1. Medycyna estetyczna
    2. Obesitolog

WOLUMETRIA TWARZY – DLACZEGO WARTO W OMEGA MEDICAL CLINICS?

Omega Medical Clinics (Bydgoszcz) to klinika przykładającą ogromną wagę do profesjonalizmu oraz stworzenia atmosfery przyjaznej dla każdego Pacjenta. Nasi specjaliści dbają, aby każdy poczuł się bezpiecznie, dlatego dokładnie objaśniają przebieg wykonywanych zabiegów. 

W ofercie z zakresu medycyny estetycznej posiadamy wolumetrię twarzy w Bydgoszczy. Zabieg przeprowadza wykwalifikowany lekarz, który podczas konsultacji rozwiewa wszelkie wątpliwości Pacjenta i wyklucza przeciwwskazania. Do iniekcji stosujemy najwyższej jakości kwasy hialuronowe, który są naturalne oraz doskonale tolerowane przez organizm ludzki. Specjalista dba, aby zabieg dał możliwie, jak najlepsze i najtrwalsze efekty, co pozwoli Pacjentowi długo cieszyć się odzyskanymi młodszymi konturami twarzy.

zabiegi