Menu Zamknij

Zabiegi metodą HIFU

HIFU to bezinwazyjny i praktycznie bezbolesny zabieg, wykorzystujący fale dźwiękowe do pobudzenia produkcji elastyny i włókien kolagenowych oraz naturalnej regeneracji tkanek. Pozwala on uelastycznić zwiotczałą skórę, poprawić jej koloryt, usunąć zmiany (np. rozstępy, cellulit) oraz zlikwidować tkankę tłuszczową. Dobrze sprawdza się jako alternatywa dla tradycyjnego liftingu twarzy lub szyi, poprawy wyglądu zwiotczałej skóry na brzuchu po porodzie lub dużej utracie wagi oraz modelowania sylwetki. Już po jednym zabiegu możesz cieszyć się doskonałym efektem, który będzie stopniowo narastał przez około 6 miesięcy od terapii i utrzymywał się do 2 lat. Tuż po zabiegu możesz normalnie powrócić do codziennej aktywności, ponieważ nie potrzeba rekonwalescencji.

Centrum medyczne Omega Medical Clinics wykonuje HIFU w Bydgoszczy z dbałością o najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo Pacjenta. Nasz lekarz, podczas konsultacji, dokładnie przedstawia zasady działania fal dźwiękowych na konkretny obszar oraz wyjaśnia, jakie efekty można otrzymać. Już w około 30-120 minut możesz zyskać młodszy wygląd, pozbyć się zmarszczek, ujędrnić zwiotczałe partie skóry lub pozbyć się problematycznej tkanki tłuszczowej na brzuchu, pośladkach, udach czy tzw. boczkach. Zabiegi HIFU wykorzystywane są także w ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej – pozwalają na plastykę warg sromowych oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

OMEGA Medical Clinics
Ginekolog
Ginekolog
OMEGA Medical Clinics
OMEGA Medical Clinics
specjalista ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej, w trakcie specjalizacji z endokrynologii ginekologicznej i medycyny rozrodu
Ginekolog
w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa
Ginekolog
w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa

ZABIEG METODĄ HIFU – DLACZEGO WARTO W OMEGA MEDICAL CLINICS?

Omega Medical Clinics (Bydgoszcz) jest kliniką specjalizującą się w wielu dziedzinach medycyny. Nasz zespół to doświadczeni lekarze specjaliści, którzy na bieżąco poszerzają zawodowe kompetencje, śledzą światowe nowinki i najnowsze technologie, aby móc zapewnić Pacjentom najlepszą opiekę. W ofercie posiadamy zabieg HIFU w Bydgoszczy na twarz, szyję i ciało oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i regeneracyjnej. Stosujemy innowacyjne urządzenie medyczne z odpowiednio dobraną głowicą i końcówkami. Głębokość działania ultradźwięków zawsze dobieramy stosownie do wieku, typu skóry oraz okolicy anatomicznej. Doświadczony lekarz wykorzystuje przetworniki z precyzyjną regulacją mocy i dopasowuje zabieg do potrzeb konkretnego Pacjenta. Dzięki temu zapewniamy możliwie, jak najwyższy komfort podczas zabiegu oraz najlepsze efekty.

zabiegi